Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton

Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton

7.63 EUR

Jedinečná ponuka, Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton od značky Wilton - tento artikel pořizujte vo výhodnej akcii za 7.8 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Trhom osvedčený produkt, Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton čo nám dodáva Wilton - tento tovar si môžete nechať dodať v akcii za 7.57 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Tortové plato okrúhle plastové s vrúbkovaným lemom.

Tortové plato okrúhle z masívneho bieleho plastu s vrúbkovaným lemom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou. 

Rozmery: priemer 30 cm
Materiál: biely plast
Množstvo: 1 kus

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton

  • Názov: Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 7.57 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton

Plato okrúhle č. 12 pr. 30 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky