Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton

Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton

8.55 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton od top výrobcu Wilton - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 8.73 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Perfektný Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton s pečaťou kvality Wilton - tento tovar si môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 8.48 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Plato na tortu - okrúhle s vrúbkovaným lemom.

Tortové plato okrúhle z masívneho bieleho plastu s vrúbkovaným lemom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou. 

Rozmery: priemer 33 cm
Materiál: biely plast
Množstvo: 1 kus

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton

  • Názov: Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 8.48 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton

Plato okrúhle č.13 pr. 33 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky