Plato štvorec 15x15 cm - Wilton

Plato štvorec 15x15 cm - Wilton

5.21 EUR

Hit poslednej doby, Plato štvorec 15x15 cm - Wilton pochádzajúce od značky Wilton - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 5.32 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Obľúbený produkt Plato štvorec 15x15 cm - Wilton so známou značkou Wilton - tento produkt ponúkame v perfektnej akcii za 5.17 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Plato pod tortu plastové - štvorec 15x15 cm.

Tortové plato štvorcové z masívneho bieleho plastu s hladký krajom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou.

Rozmery: 15x15cm

Materiál: biely plast

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato štvorec 15x15 cm - Wilton

  • Názov: Plato štvorec 15x15 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 5.17 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato štvorec 15x15 cm - Wilton

Plato štvorec 15x15 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky