Plato štvorec 20x20 cm - Wilton

Plato štvorec 20x20 cm - Wilton

6.49 EUR

Veľmi obľúbený produkt Plato štvorec 20x20 cm - Wilton čo odoberáme od výrobcu Wilton - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 6.18 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Dnes sme vybrali: Plato štvorec 20x20 cm - Wilton od výrobcu Wilton - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 6 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Plato tortové z bieleho plastu - štvorec 20x20 cm.

Tortové plato štvorcové z masívneho bieleho plastu s hladký krajom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou.

Rozmery: 20x20cm

Materiál: biely plast

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato štvorec 20x20 cm - Wilton

  • Názov: Plato štvorec 20x20 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 6 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato štvorec 20x20 cm - Wilton

Plato štvorec 20x20 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky