Plato štvorec 30x30 cm - Wilton

Plato štvorec 30x30 cm - Wilton

8.15 EUR

No tak toto je gól: Plato štvorec 30x30 cm - Wilton originálne od labelu Wilton - tento produkt kúpite v hustej akciu za 8.32 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Limitovaná edícia produktu Plato štvorec 30x30 cm - Wilton od populárnej značky Wilton - tento artikel je tu pre vás za jedinečnú cenu 8.08 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Plato tortové s hladkým okrajom, štvorec 30x30 cm.

Tortové plato štvorcové z masívneho bieleho plastu s hladký krajom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou.

Rozmery: 30x30cm

Materiál: biely plast

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato štvorec 30x30 cm - Wilton

  • Názov: Plato štvorec 30x30 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 8.08 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato štvorec 30x30 cm - Wilton

Plato štvorec 30x30 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky