Plato štvorec 35x35 cm - Wilton

Plato štvorec 35x35 cm - Wilton

10.39 EUR

Tradičný bestseller, Plato štvorec 35x35 cm - Wilton s osvedčenou značkou Wilton - tento hit môžete získať výhodne za 9.93 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

V zľave je Plato štvorec 35x35 cm - Wilton s pečaťou kvality Wilton - tento tovar si môžete nechať doručiť s neuveriteľnou zľavou za 9.64 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Tortové plato štvorec 35x35 cm s hladkým okrajom.

Tortové plato štvorcové z masívneho bieleho plastu s hladký krajom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou.

Rozmery: 35x35cm

Materiál: biely plast

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato štvorec 35x35 cm - Wilton

  • Názov: Plato štvorec 35x35 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 9.64 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato štvorec 35x35 cm - Wilton

Plato štvorec 35x35 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky