Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby

Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby

1.27 EUR

Trhom osvedčený produkt, Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby s osvedčenou značkou ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 1.27 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

SKU: 8592381128326
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Vaše možnosti obohacujúce Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby pochádzajúce od značky ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete zakúpiť za bombastickú cenu 1.27 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Kruhová lepenková podložka je vhodná především ke zdobení a přenášení dortů, různých zákusků, cukroví, chlebíčků a dalších pokrmů. Její předností je, že povrchová úprava je nepromastitelná. Materiál: papír, folie. Rozměry: pr. 30 cm, v. 0,3 cm. Kruhová lepenková podložka je vhodná především ke zdobení a přenášení dortů, různých zákusků, cukroví, chlebíčků a dalších pokrmů. Její předností je, že povrchová úprava je nepromastitelná. Materiál: papír, folie. Rozměry: pr. 30 cm, v. 0,3 cm.

Parametre produktu Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby

  • Názov: Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381128326
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 1.27 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby

Podložka pod dort kulatá pr. 30 cm - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky