Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS

Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS

2.29 EUR

Toto si zamilujete: Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS od výrobcu IREKS - tento produkt dodávame s výnimočnou zľavou za 2.17 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Váš obľúbený tovar, Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS od producenta IREKS - tento tovar si môžete nechať dodať v sezónne zľave za 2.11 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Hotová ovocná náplň s vysokým podielom pomarančov.

Hotová ovocná náplň s vysokým podielom ovocia prvotriednej kvality, v tomto prípade pomarančovej kôry. Podiel kôry je 28% a 2% pomarančovej šťavy. Jedná sa o hotovú náplň, ktorú využijete nielen ako ovocnú vložku v semifredach a korpusoch tort, ale aj ako termostabilnú náplň pri pečení koláčov, taštičiek z lístkového cesta, kysnutého pečiva, šišiek a pod.

Hotové výrobky sú plne mraziteľné. Náplň sa vyznačuje originálnou chuťou čerstvého ovocia, prirodzenou farbouParametre produktu Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS

  • Názov: Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 2.11 EUR
  • Energetická hodnota: 253 kcal
  • Tuky: 0,1 g
Pozrite si všetky produkty značky
Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS

Pomarančová náplň Ireks - 500 g - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky