Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca

Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca

7.3 EUR

Trhom osvedčený produkt, Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca od známeho výrobcu Irca - tento hit môžete zaobstarať za skvelú cenu 7.01 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Irca

Špičkový tovar, Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca s trendy značkou Irca - tento produkt predávame s extra zľavou za 6.8 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Pasta Dama Stella je kvalitná hmota na báze cukru s mandľovou príchuťou, univerzálna, vhodná na poťahovanie aj modelovanie.

Pružná biela hmota sa hodí na poťahovanie tort. Je pružná, nepraská a dobre priľne k povrchu. Z pasty možno modelovať postavičky, vypichovať rôzne tvary a zdobiť nimi torty a drobné zákusky. Drobné dekorácie je vhodné po vytvorení vložiť do chladničky, aby stuhli. Hmota po vytvarovaní úplne nevysychá. Pre dofarbenie použite gélové farby.

Taliansky výrobca vyšiel v ústrety požiadavke na menšie balenie - teraz v ponuke aj balenie s hmotnosťou 1 kg. Pokiaľ chcete výhodnejšiu Parametre produktu Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca

  • Názov: Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca
  • EAN:
  • Výrobca: Irca
  • Cena: 6.8 EUR
  • Energetická hodnota: 6,2 kcal
  • Tuky: 6,2 g
Pozrite si všetky produkty značky
Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca

Poťahovacia a modelovacia hmota Pasta Dama Stella 1 kg - Irca

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky