Poťahovacia hmota odense na torty zelená 250 g - Odense

3.81 EUR

Tradičný bestseller, Poťahovacia hmota odense na torty zelená 250 g - Odense populárneho výrobcu Odense - tento hit zaobstaráte s úžasnou cenovkou 3.84 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Odense

Prestížny Poťahovacia hmota odense na torty zelená 250 g - Odense od obľúbeného výrobcu Odense - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 3.84 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí..

Zelený rolovaný fondán z Dánska na poťahovanie tort a modelovanie ozdôb v praktickom 250 g balení.

Malé balenie zelenej hmoty na poťahovanie a základné modeláciu od firmy Odense. Táto poťahovacie hmota v praktickom 250 g balení je ideálny pre poťahovanie zelených tort alebo cupcakes. Jej veľkou výhodou je, že úplne netvrdne tak, ako klasická modelovacie hmota alebo iné fondán. Na torte zostane vláčna a mäkká, nevytvorí pevnú chrumkavú kôrku a je preto vhodná najmä na torty pre deti.

SKLADOVACIE PODMIENKY

suché, chladné, čisté miesto, mimo priame slnečné žiarenie
skladuje oddelene od látok, ktoré by mohli narušiť akosť suroviny

Dodávateľ potvrdzuje, že výrobok nie je geneticky modifikovanou surovinou a ani nie je z geneticky modifikovaných surovín vyrobený - podľa nariadenia Európskej komisie č. 1829/2003 a 1830/2003 v znení neskorších predpisov.

Parametre produktu Poťahovacia hmota odense na torty zelená 250 g - Odense

  • Názov: Poťahovacia hmota odense na torty zelená 250 g - Odense
  • EAN:
  • Výrobca: Odense
  • Cena: 3.84 EUR
  • Energetická hodnota: 400 kcal
  • Tuky: 4.8 g
Pozrite si všetky produkty značky

Poťahovacia hmota odense na torty zelená 250 g - Odense

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky