Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO

Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO

53.03 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO s preslávenou značkou AROCO - tento hit môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 50.34 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AROCO

Produkt osvedčený zákazníkmi, Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO značky AROCO - tento produkt ponúkame v hustej akciu za 48.85 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Sýto modré farbivo na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, vhodné aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt.

Sýto modré farbivo môžete použiť na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt. Farbou môžete zafarbiť aj krémy určené na  zdobenie. Pri zapracovaní farby do poťahovacích a modelovacích hmôt ľahko zrieďte prášok s pár kvapkami vody. Pre väčšiu hutnosť a pružnosť hmoty môžete použiť prášok Tylo. Prepracovanú hmotu nechajte uležať pevne zabalenú v potravinárskej fólii tak, aby sa k nej nedostal vzduch. Pre dekoráciu možno farbu zmiešať s trochouParametre produktu Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO

  • Názov: Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO
  • EAN:
  • Výrobca: AROCO
  • Cena: 48.85 EUR
  • Farba: Modrá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO

Potravinárske farbivo brilantná modrá E114 - 1000 g - AROCO

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky