Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO

Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO

20.88 EUR

Trendy Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO s preslávenou značkou AROCO - tento produkt predávame v časovej obmedzenej zľave za 21.33 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AROCO

Veľmi obľúbený produkt Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO od obľúbenej spoločnosti AROCO - tento artikel objednávajte za mimoriadne nízku cenu 20.7 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Sýto modré farbivo na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt.

Sýto modré farbivo môžete použiť na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt. Farbou môžete zafarbiť aj krémy určené na  zdobenie. Pri zapracovaní farby do poťahovacích a modelovacích hmôt ľahko zrieďte prášok s pár kvapkami vody. Pre väčšiu hutnosť a pružnosť hmoty môžete použiť prášok Tylo. Prepracovanú hmotu nechajte uležať pevne zabalenú v potravinárskej fólii tak, aby sa k nej nedostal vzduch. Pre dekoráciu možno farbu zmiešať s trochou a

Parametre produktu Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO

  • Názov: Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO
  • EAN:
  • Výrobca: AROCO
  • Cena: 20.7 EUR
  • Farba: Modrá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO

Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g - AROCO

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky