Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g -

Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g -

31.53 EUR

Unikátny Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g - od obľúbeného výrobcu - tento artikel nakupujte za mimoriadne nízku cenu 29.91 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

V zľave je Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g - s akostnou značkou - tento hit môžete zohnať za mimoriadne nízku cenu 29.03 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Sýto červené farbivo na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt.

Sýto červené farbivo môžete použiť na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt. Farbou môžete zafarbiť aj krémy určené na  zdobenie. Pri zapracovaní farby do poťahovacích a modelovacích hmôt ľahko zrieďte prášok s pár kvapkami vody. Pre väčšiu hutnosť a pružnosť hmoty môžete použiť prášok Tylo. Prepracovanú hmotu nechajte uležať pevne zabalenú v potravinárskej fólii tak, aby sa k nej nedostal vzduch. Pre dekoráciu možno farbu zmiešať s trochou

Parametre produktu Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g -

  • Názov: Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 29.03 EUR
  • Farba: Černá, Červená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g -

Potravinárske farbivo červeň čerešňová Garrone - 1000 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky