Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g -

Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g -

18.56 EUR

Váš obľúbený tovar, Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g - od populárneho výrobcu - tento tovar si môžete kúpiť v akcii za 17.65 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Vynikajúci Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g - s osvedčenou značkou - tento artikel musíte mať vo zľavové akciu za 17.13 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Čokoládovo hnedé farbivo na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na  kreslenie na hladké plochyh týchto hmôt.

Čokoládovo hnedé farbivo môžete použiť na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt. Farbou môžete zafarbiť aj krémy určené na  zdobenie. Pri zapracovaní farby do poťahovacích a modelovacích hmôt ľahko zrieďte prášok s pár kvapkami vody. Pre väčšiu hutnosť a pružnosť hmoty môžete použiť prášok Tylo. Prepracovanú hmotu nechajte uležať pevne zabalenú v potravinárskej fólii tak, aby sa k nej nedostal vzduch. Pre dekoráciu možno farbu zmiešať s trochou Parametre produktu Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g -

  • Názov: Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 17.13 EUR
  • Farba: Hnědá
  • Výrobce deklaruje: Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free)
Pozrite si všetky produkty značky
Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g -

Potravinárske farbivo čokoládová hnedá - 250 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky