Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g -

Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g -

23.36 EUR

Výnimočný tovar, Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g - s preslávenou značkou - tento tovar si môžete kúpiť za skvelú cenu 22.15 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Prvotriedný Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g - s preslávenou značkou - tento artikel pořizujte vo zľavové akciu za 21.5 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Sýto čierne farbivo na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, vhodné aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt.

Sýto čierne farbivo môžete použiť na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt. Farbou môžete zafarbiť aj krémy určené na  zdobenie. Pri zapracovaní farby do poťahovacích a modelovacích hmôt ľahko zrieďte prášok s pár kvapkami vody. Pre väčšiu hutnosť a pružnosť hmoty môžete použiť prášok Tylo. Prepracovanú hmotu nechajte uležať pevne zabalenú v potravinárskej fólii tak, aby sa k nej nedostal vzduch. Pre dekoráciu možno farbu zmiešať Parametre produktu Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g -

  • Názov: Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 21.5 EUR
  • Farba: Černá
  • Výrobce deklaruje: Neobsahuje AZO barviva (AZO free)
Pozrite si všetky produkty značky
Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g -

Potravinárske farbivo rastlinná uhlíková čierna E153 - 1000 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky