Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours

Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours

5.33 EUR

V akcii je práve teraz Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours od značky Sugarflair Colours - tento produkt kúpite s VIP zľavou pre každého za 5.33 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

SKU: 0702811589698
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Trendy Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours čo odoberáme od výrobcu Sugarflair Colours - tento produkt ponúkame s neuveriteľnou zľavou za 5.33 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť..

Jemný prach staroružovej farby pre originálne efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú ružovú púdrovú farbu môžete použiť pre originálne efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Ružovou farbou prepracujete detaily na ružových uškách zvieratiek, ďalej jej môžete prežiariť romantické torty sa srdiečkovými aj kvetinovými motívmi. Ružovou farbou môžete tieňovať šaty princezien na dievčenských tortách. Tmavo ružová farba sa hodí aj na dodanie lesku imitáciám rúžu a ďalších módnych kúskov na dámskych tortách. S touto farbou môžete pokrývať čipky, mašle, perličky, 3D figúrky, vpichovanej tvary a ďalšie ozdoby. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnou hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete primiešať do bielej čokolády a ďalej ju použiť pre detailné zdobenie tort a zákuskov.

Objem 7ml.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno tiež pridávať priamo do hmoty - napr. Krém, poatahovací a modelovacia hmota. Farby môžu byť použité ik farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielo čokolády.

Parametre produktu Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811589698
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 5.33 EUR
  • Farba: Růžová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours

Prachová farba Dusky Pink (Staroružová) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky