Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust

Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust

6.74 EUR

Diskontný Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust s preslávenou značkou Rainbow Dust - tento hit zoženiete takmer zadarmo za 6.71 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 5060555871352
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Jedinečná ponuka, Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust od firmy Rainbow Dust - tento produkt ponúkame v sezónne zľave za 6.71 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Jemný zlatistý prach pre originálny a luxusný efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný zlatistý prach môžete použiť pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Farbou rozžiarite požadované plochy. Zlatistá farba sa hodí na rozjasnenie tort so zlatistými doplnkami, pre imitovanie šperkov, pre žiarivý efekt princeznovských šiat alebo zvýraznenie bielych i farebných postavičiek a tvarov. Hodiť sa bude aj na prežiarenie kvetinových dekorácií. Vynikne na svetlých plochách. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Farebný lesklý prášok "Edible Silk" je unikátna receptúra ​​namiešaná firmou Rainbow Dust Colours a vytvára tak jedinečnú farebnú radu špeciálne určenú na dekorovanie tort a zákuskov. Edible Silk prášky vytvárajú krásny efekt lesku, ktorý dodá vašim tortám svetlý, až kovový povrch. Aby sme dosiahli najlepšiu kombináciu lesku a najčistejších farieb, používame iba prémiové ingrediencie. Prachovú farbu je vhodné nanášať na už vytvorený produkt z modelovacej hmoty pomocou štetca.

Hmotnosť 3 g.

Zloženie: Farbivá E171, E172

 

Parametre produktu Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust

  • Názov: Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust
  • EAN: 5060555871352
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 6.71 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust

Prachová farba metalická Edible Silk - Golden Sands (Zlaté piesky) - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky