Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust

Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust

5.59 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust originálne od labelu Rainbow Dust - tento artikel musíte mať v bombastické akcii za 5.6 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 5060555871215
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Výnimočný tovar, Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust od top značky Rainbow Dust - tento artikel musíte mať vo zľavové akciu za 5.6 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Jemná metalická púdrová farba sa zlato-bronzovým odleskom pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú metalickú púdrovú farbu so zlato - bronzovými odleskami môžete použiť na  originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Zlato-bronzové odlesky môžete dodať imitáciám šperkov, princeznovským šatám, 3D figúrkam a ďalším tvarom z poťahovacích a modelovacích hmôt. Zlatisto-bronzovou farbou môžete rozjasniť biele kvety z poťahovanej hmoty, ale aj farbené poťahovacie a modelovacie hmoty na slávnostných tortách pre deti i dospelých.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým l

Parametre produktu Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust

  • Názov: Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust
  • EAN: 5060555871215
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 5.6 EUR
  • Farba: Bronzová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust

Prachová farba metalická Flame Frenzy - bronzová s leskom - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky