Prachová farba metalická Gold Fusion - Rainbow Dust

Prachová farba metalická Gold Fusion - Rainbow Dust

5.09 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Prachová farba metalická Gold Fusion - Rainbow Dust čo nám vyrába Rainbow Dust - tento produkt posielame s neuveriteľnou zľavou za 5.09 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Limitovaná edícia produktu Prachová farba metalická Gold Fusion - Rainbow Dust od kvalitného výrobcu Rainbow Dust - tento produkt ponúkame za takmer veľkoobchodnú cenu 5.09 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Prachová farba metalická Gold Fusion ideálna pre zlatistý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný zlatistý prach môžete použiť pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Farbou rozžiarite požadované plochy. Zlatistá farba sa hodí na rozjasnenie tort so zlatistými doplnkami, pre imitovanie šperkov, žiarivý efekt princeznovských šiat, zvýraznenie bielych a farebných postavičiek a tvarov. Prachová zlatistá farba sa vám hodí aj na prežiarenie kvetinových dekorácií. Vynikne na svetlých plochách.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba metalická Gold Fusion - Rainbow Dust

Prachová farba metalická Gold Fusion - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky