Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust

Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust

5.25 EUR

Práve je za dobrú cenu Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust pochádzajúce od značky Rainbow Dust - tento tovar si môžete zaobstarať v akcii za 5.22 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 5060197930240
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Spokojnosť prinášajúci Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust značky Rainbow Dust - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 5.22 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

121/5000Jemná perleťová tmavo ružová púdrová farba pre originálne efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú perleťovou tmavo ružovú púdrovú farbu môžete použiť pre originálne efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Tmavo ružovou farbou prepracujete detaily na ružových ušiach zvieratiek, ďalej jej môžete prežiariť romantické torty sa srdiečkovými aj kvetinovými motívmi. Ružovou farbou môžete tieňovať šaty princezien na dievčenských tortách. Tmavo ružová farba sa hodí aj na dodanie lesku imitáciám rúžu a ďalších módnych kúskov na dámskych tortách. S touto farbou môžete pokrývať čipky, mašle, perličky, 3D figúrky, vpichovanej tvary a ďalšie ozdoby. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnou hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Hmotnosť 15g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust

  • Názov: Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust
  • EAN: 5060197930240
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 5.22 EUR
  • Farba: Růžová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust

Prachová farba perleťová Pink Sherbet - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky