Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

4.92 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours od top výrobcu Sugarflair Colours - tento artikel nakupujte po zlacnenie za 5.02 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

SKU: 0702811590038
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Hit z katalógu: Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours populárneho výrobcu Sugarflair Colours - tento artikel je tu pre vás v bombastické akcii za 4.87 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Jemný prach zlatej perleťovej farby pre lesklý trblietavý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný prach zlatej perleťovej farby môžete použiť pre lesklý trblietavý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Zlatá perleťová farba rozžiari dekorácie imitujúce šperky. Hodí sa na poprašovanie bielych kvetov, čipiek, ornamentov a ďalších tvarov. Pekne vynikne aj na inak farebných podkladoch. Zaiste sa bude hodiť na dekoráciu dievčenských tort, dámskych tort s decentným zdobením, aj pre lesk zlatých rybičiek na tortách s vodnou tematikou. Bez zlatej perlete sa nezaobídu slniečka ani piestiky kvetov.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete pridať do krémov či bielej čokolády určených pre jemné zdobenie.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811590038
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.87 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky