Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

5.82 EUR

Dnes sme vybrali: Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours s osvedčenou značkou Sugarflair Colours - tento artikel čaká na vás s extra zľavou za 5.82 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

SKU: 0702811590038
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Váš obľúbený tovar, Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours od top značky Sugarflair Colours - tento artikel je v tento okamih extra výhodne za 5.82 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Jemný prach zlatej perleťovej farby pre lesklý trblietavý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný prach zlatej perleťovej farby môžete použiť pre lesklý trblietavý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Zlatá perleťová farba rozžiari dekorácie imitujúce šperky. Hodí sa na poprašovanie bielych kvetov, čipiek, ornamentov a ďalších tvarov. Pekne vynikne aj na inak farebných podkladoch. Zaiste sa bude hodiť na dekoráciu dievčenských tort, dámskych tort s decentným zdobením, aj pre lesk zlatých rybičiek na tortách s vodnou tematikou. Bez zlatej perlete sa nezaobídu slniečka ani piestiky kvetov.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete pridať do krémov či bielej čokolády určených pre jemné zdobenie.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811590038
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 5.82 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Royal Gold (Zlatá kráľovská) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky