Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

3.7 EUR

Perfektný Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours kvalitné značky Sugarflair Colours - tento produkt kúpite za jedinečnú cenu 3.71 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Tradičný bestseller, Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours kvalitné značky Sugarflair Colours - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za mimoriadne nízku cenu 3.71 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Jemná čerešňová púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú perleťovú farbu v červenom odtieni červeného vína môžete použiť pre originálne efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Vínová farba je veľmi módna farba pre svadobné tematiku. Využijete ju predovšetkým u zdobenie svadobných a ďalších slávnostných tort. Používa sa na dozdobenie detailov, ako sú stužky, perličky, mašle, čipky, ornamenty, kvety a ďalšie drobné detaily. Túto farbu môžete použiť aj na 3D tvary, ako sú práve poháre s vínom, imitácia šminiek na dámske torty aj na prefarbenie ďalších plôch napríklad na tortách a automobilovú tematikou. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnou hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete primiešať do bielej čokolády a ďalej ju použiť pre detailné zdobenie tort a zákuskov.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.71 EUR
  • Farba: Červená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky