Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

3.38 EUR

No a toto chcete: Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours s preslávenou značkou Sugarflair Colours - tento produkt predávame po zľave za 3.45 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Vaše možnosti obohacujúce Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours s trendy značkou Sugarflair Colours - tento artikel čaká na vás v neopakovateľnej akcii za 3.35 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Jemná čerešňová púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú perleťovú farbu v červenom odtieni červeného vína môžete použiť pre originálne efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Vínová farba je veľmi módna farba pre svadobné tematiku. Využijete ju predovšetkým u zdobenie svadobných a ďalších slávnostných tort. Používa sa na dozdobenie detailov, ako sú stužky, perličky, mašle, čipky, ornamenty, kvety a ďalšie drobné detaily. Túto farbu môžete použiť aj na 3D tvary, ako sú práve poháre s vínom, imitácia šminiek na dámske torty aj na prefarbenie ďalších plôch napríklad na tortách a automobilovú tematikou. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnou hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete primiešať do bielej čokolády a ďalej ju použiť pre detailné zdobenie tort a zákuskov.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.35 EUR
  • Farba: Červená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Sherry (Šery) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky