Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

4.48 EUR

Vynikajúci Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours značky Sugarflair Colours - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 4.57 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Hit z katalógu: Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours od Sugarflair Colours - tento artikel je v tento okamih za mimoriadne nízku cenu 4.44 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Jemná broskyňová púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú broskyňovú púdrovú farbu môžete použiť pre získanie originálneho vzhľadu  poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Broskyňová farba sa hodí napríklad na svadobné torty, na ktorých môžete dodať lesk kvetinám z modelovacej hmoty, mašliam a stuhám, perličkám, čipkám a ďalším ozdobám. Ide o veľmi modernú farbu na svadby. Hodí sa aj na zdobenie slávnostných tort. Môžete ju použiť na  kreslenie jemných liniek alebo na väčšie plochy. Táto farba sa hodí na poprášenie imitácie ovocia, na rozjasnenie písmeniek a ďalších ozdôb.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.44 EUR
  • Farba: Meruňková
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky