Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

4.87 EUR

Akostný Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours od firmy Sugarflair Colours - tento artikel je tu pre vás za mimoriadne nízku cenu 4.88 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Obľúbený produkt Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours od top výrobcu Sugarflair Colours - tento hit môžete získať pri práve prebiehajúcej akcii za 4.88 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Jemná broskyňová púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú broskyňovú púdrovú farbu môžete použiť pre získanie originálneho vzhľadu  poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Broskyňová farba sa hodí napríklad na svadobné torty, na ktorých môžete dodať lesk kvetinám z modelovacej hmoty, mašliam a stuhám, perličkám, čipkám a ďalším ozdobám. Ide o veľmi modernú farbu na svadby. Hodí sa aj na zdobenie slávnostných tort. Môžete ju použiť na  kreslenie jemných liniek alebo na väčšie plochy. Táto farba sa hodí na poprášenie imitácie ovocia, na rozjasnenie písmeniek a ďalších ozdôb.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.88 EUR
  • Farba: Meruňková
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

Prachová farba perleťová Silky Peach (Broskyňová) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky