Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes

Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes

3.99 EUR

Trhom osvedčený produkt, Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes od kvalitného výrobcu FunCakes - tento hit môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 3.79 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 8719638160834
Do obchodu

Popis

FunCakes

Veľmi žiadaný produkt, Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes od top značky FunCakes - tento tovar si môžete nechať doručiť s unikátnou zľavou za 3.67 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Snehovo biela prachová jedlá farba.

Jedlá prachová farba FunColours Sparkle od FunCakes je 100% jedlý farebný prášok, ktorý je skvelý na pridanie farebných detailov do tort, dekorácií a cukrových kvetov. Jednoducho natrite prach na torty alebo pridajte do cukrových kvetín, dekorácií a získate skutočne krásne detaily. Jedlý prach môžete tiež ľahko premeniť na jedlú farbu - jednoducho ho len zmiešajte s alkoholom alebo s tekutým zjemňovačom farieb isopropylalkoholom Rejuvenator Spirit.

Rad FunColours by FunCakes dodá vašim tortám vynikajúci vzhľad a dojem. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, 100% jedlé a ľahko použiteľné.

Pre použitie v potravinách. Maximálna použiteľná dávka: koľko bude treba na dosiahnutie správnej farebnosti.

Skladovanie: 15 ° C - 22 ° C, skladujte na tmavom mieste.

Balené v atraktívnom maloobchodnom balení. Balenie tohto produktu obsahuje nasledovné jazyky: holandčina, angličtina, nemčina, francúzština, španielčina a taliančina.

Obsah: 4 g.

Parametre produktu Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes

  • Názov: Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes
  • EAN: 8719638160834
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.67 EUR
  • Farba: Bílá
  • Výrobce deklaruje: Halal (حلال)
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes

Prachová potravinárska farba snehovo biela - White Snow - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky