Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes

Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes

4.57 EUR

Poctivý výrobok, Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes od známeho výrobcu FunCakes - tento tovar si môžete nechať poslať v bombastické akcii za 4.35 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8719638161824
Do obchodu

Popis

FunCakes

Radosť prinášajúci Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes kvalitné značky FunCakes - tento artikel je tu pre vás za úžasnú cenu 4.22 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte inde viac než musíte..

Zlatá jedlá prachová farba.

Jedlá prachová farba FunColours Sparkle od FunCakes je 100% jedlý farebný prášok, ktorý je skvelý pre pridanie farebných detailov do tort, dekorácií a cukrových kvetov. Jednoducho natrite prach na torty alebo pridajte do cukrových kvetín a dekorácií a získate skutočne krásne detaily. Jedlý prach môžete tiež ľahko premeniť v jedlú farbu, jednoducho ho len zmiešajte s alkoholom alebo s tekutým zjemňovačom farieb isopropylalkoholem Rejuvenator Spirit.

Rad FunColours by FunCakes dodá vašim tortám vynikajúci vzhľad a dojem. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, 100% jedlé a ľahko použiteľné.

Pre použitie v potravinách. Maximálna použiteľná dávka: koľko bude treba na dosiahnutie správnej farebnosti.

Skladovanie: 15 ° C - 22 ° C, skladujte na tmavom mieste.

Balené v atraktívnom maloobchodnom balení. Balenie tohto produktu obsahuje nasledovné jazyky: holandčina, angličtina, nemčina, francúzština, španielčina a taliančina.

Obsah: 4,5 gramu.

Parametre produktu Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes

  • Názov: Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes
  • EAN: 8719638161824
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 4.22 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes

Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky