Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours

Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours

4.48 EUR

Hit poslednej doby, Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours od populárneho výrobcu Sugarflair Colours - tento tovar si môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 4.57 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

SKU: 0702811589964
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Prvotriedný Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours od obľúbenej značky Sugarflair Colours - tento artikel nakupujte po zľave za 4.44 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Prachové farby Black (Čierna)

Objem 7ml.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno tiež pridávať priamo do hmoty - napr. Krém, poatahovací a modelovacia hmota. Farby môžu byť použité ik farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielo čokolády.

Parametre produktu Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811589964
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.44 EUR
  • Farba: Černá
  • Party téma: Halloween
Pozrite si všetky produkty značky
Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours

Prachové farby Black (Čierna) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky