Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours

Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours

4.86 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours originálne od labelu Sugarflair Colours - tento tovar si môžete nechať doručiť výhodne za 4.86 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Spokojnosť prinášajúci Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours so známou značkou Sugarflair Colours - tento produkt dodávame za jedinečnú cenu 4.86 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Prachové farby White (Biela)

Objem 7ml. Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno tiež pridávať priamo do hmoty - napr. Krém, poatahovací a modelovacia hmota. Farby môžu byť použité ik farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielo čokolády.

Parametre produktu Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.86 EUR
  • Farba: Bílá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours

Prachové farby White (Biela) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky