Prachové farby Woodland Green - Sugarflair Colours

4.46 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Prachové farby Woodland Green - Sugarflair Colours od kvalitnej značky Sugarflair Colours - tento tovar si môžete objednať extra lacno za 4.56 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?.

SKU: 0702811589834
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Trhom osvedčený produkt, Prachové farby Woodland Green - Sugarflair Colours od populárnej značky Sugarflair Colours - tento produkt kúpite s VIP zľavou pre každého za 4.56 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Prachové farby Woodland Green

Objem 7ml. Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, alebo je tiež možné s ňou maľovať po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno tiež pridávať priamo do hmoty - napr. Krém, poatahovací a modelovacia hmota. Farby môžu byť použité ik farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielo čokolády.

Parametre produktu Prachové farby Woodland Green - Sugarflair Colours

  • Názov: Prachové farby Woodland Green - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811589834
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.56 EUR
  • Farba: Zelená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Prachové farby Woodland Green - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky