Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 2

Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 2,5 kg - Callebaut

60.89 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 2,5 kg - Callebaut od originálneho výrobcu Callebaut - tento produkt obchodujeme za mimoriadne nízku cenu 61.01 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 5410522576856
Do obchodu

Popis

Callebaut

Unikátny Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 2,5 kg - Callebaut od spoločnosti Callebaut - tento produkt predávame za vynikajúcu cenu 61.01 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Ružová čokoláda Callebaut Callets Ruby.

Po horkej, mliečnej a bielej čokoláde je RUBY najneobvyklejší objav čokolády za posledných 80 rokov. Tento dar matky prírody Vám pripraví úplne nový chuťový a farebný zážitok z čokolády. Červená čokoláda RUBY je vyrobená z kakaových bôbov, červenkastá, a to bez použitia farbív a ovocných príchutí. Táto čokoláda má sviežu, intenzívnu ovocnú chuť s kyslejšími tónmi. Vďaka optimálnej tekutosti má široký rozsah použitia v cukrárstve. Ponorte sa do rubínovej farby čokolády Ruby a jej jedinečná chuť a farba Vás privedú k vytváraniu jedinečných kombinácií a k objavovaniu nových nápadov na cukrárske výrobky, pečivo a dezerty.

 
Nechajte sa oslniť touto úplne novou čokoládovou chuťou a farbou. Ponorte sa do jej rubínovej farby.

Ponorte sa do jej intenzívnej ovocnej chuti a sviežich, ovocných tónov. Čokoláda RB1, ktorá sa zrodila z rubínových kakaových bôbov, neobsahuje žiadne pridané farbivá ani ovocné príchute. Jej jedinečná farba a chuť vám umožní vytvárať unikátne kombinácie a nachádzať nové nápady na cukrovinky, sladké pečivo a dezerty. Pre jej univerzálnu tekutosť je čokoláda RB1 vhodná pre širokú škálu využitia, od tvarovania a polievania až po výrobu mousse a ďalších.

  • Celkový obsah kakaa min .: 47,3%
  • Pozrite si všetky produkty značky
Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 2

Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 2,5 kg - Callebaut

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky