Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut

Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut

7.83 EUR

Obľúbený produkt Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut čo nám dodáva Callebaut - tento artikel je v tento okamih s extra zľavou za 7.8 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 5410522576856
Do obchodu

Popis

Callebaut

Prvotriedný Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut obľúbenej značky Callebaut - tento artikel neprepásnite v časovej obmedzenej zľave za 7.8 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Ružová čokoláda Callebaut Callets Ruby a "ruby kakaových bôbov". Poznáte z TV reklamy na Ruby Magnum ...

Po horké, mliečne a bielej čokoláde je RUBY najneobvyklejších objav čokolády za posledných 80 rokov. Tento dar matky prírody Vám pripraví úplne nový chuťový a farebný zážitok z čokolády. Červená čokoláda RUBY je vyrobená z kakaových bôbov červenkastá a to bez použitia farbív a ovocných príchutí. Táto čokoláda má sviežu, intenzívnu ovocnú chuť s kyslejšími tónmi. Vďaka optimálnej tekutosti má široký rozsah použitia v cukrářství.Ponořte sa do rubínovej farby čokolády Ruby a jej jedinečná chuť a farba Vás privedú k vytváraniu jedinečných kombinácií a k objavovaniu nových nápadov na cukrárske výrobky, pečivo a dezerty.

Nechajte sa oslniť touto úplne novú čokoládovou chuťou a farbou.

Ponorte sa do jej rubínovej farby. Straťte sa v jej intenzívnej ovocnej chuti a sviežich, ovocných tónoch. Čokoláda RB1, ktorá sa zrodila z rubínových kakaových bôbov, neobsahuje žiadne pridané farbivá ani ovocné príchute. Jej jedinečná farba a chuť vám umožní vytvárať unikátna kombinácia a nachádzať nové nápady na cukrovinky, sladké pečivo a dezerty.

Pre jej univerzálne tekutosť je čokoláda RB1 vhodná pre širokú škálu využitia, od tvarovanie a polievanie až k výrobe mousse a ďalších.

Celkový obsah kakaa min .: 47,3%
Kakaové maslo: 29,5%
Obsah mlieka: 26,3%
Celkový obsah tuku: 35,9%
Tekutosť: tekutosť

Balenie: kôstky Callets ™ v sáčku 250 g

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-20 ° C a relatívnej vlhkosti do 70%.

Parametre produktu Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut

  • Názov: Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut
  • EAN: 5410522576856
  • Výrobca: Callebaut
  • Cena: 7.8 EUR
  • Tuky: 35.9 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 21.5 g
Pozrite si všetky produkty značky
Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut

Pravá ružová čokoláda - Ruby Callets - 250 g - Callebaut

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky