Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa

Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa

13.68 EUR

Prestížny Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa od firmy Maramisa - tento artikel musíte mať v neopakovateľnej akcii za 13.01 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Perfektný Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa od kvalitného výrobcu Maramisa - tento tovar si môžete objednať po zľave za 12.62 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Postavička ženícha a nevesty stojacej na kufri.

Svadobné postavičky pre novomanželov, ktorí plánujú sťahovanie alebo svadobnú cestu. Motív je rovnako vhodný aj na zásnubné torty.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torty, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete pomocou vypichovača vytvoriť ozdobnú podložku v tvareParametre produktu Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa

  • Názov: Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 12.62 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa

Pred svadobnou cestou - svadobné figúrky na tortu - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky