Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy

Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy

6.55 EUR

V akcii je len tu Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy od populárnej značky Paderno Italy - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 6.55 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8014808734878
Do obchodu

Popis

Paderno Italy

Jasný hit, Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy od spoločnosti Paderno Italy - tento artikel musíte mať v perfektnej akcii za 6.55 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Aj tento pripajač značne uľahčí prácu s krémom, kedy z jednej farby potrebujete vyrobiť niekoľko druhov zdobenie. Od hladkých liniek, po rezané linky, krémové kvety, obrubové zdobenie, listy alebo zdobenie typu "tráva". Výhodou tohto pripojovacích, hoci je dosť robustný, je že sa dá aplikovať aj na klasické pocínované špičky. Po použití výrobok umyjete vo vode so saponátom a vytrite papierovou utierkou. Najlepšie pri zdobení sáčkom s dĺžkou min. 34 -46cm

Parametre produktu Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy

  • Názov: Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy
  • EAN: 8014808734878
  • Výrobca: Paderno Italy
  • Cena: 6.55 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy

Pripojovač špičiek veľký - adaptér na špičky - Paderno Italy

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky