Roll Decor Icing 6 kg - Zeelandia

Roll Decor Icing 6 kg - Zeelandia

41.49 EUR

Výnimočný tovar, Roll Decor Icing 6 kg - Zeelandia populárneho výrobcu Zeelandia - tento tovar si môžete objednať s unikátnou zľavou za 35.38 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Príjemné pocity nadväzujúci Roll Decor Icing 6 kg - Zeelandia od top značky Zeelandia - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 34.34 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Elastická Roll Decor poťahovacia hmota 7,5 kg.

Výhodou holandskej poťahovacej hmoty na torty Roll Decor je mnohostranné uplatnenie. Vďaka vysokej pružnosti sa hodí na poťahovanie veľkých členitých tort. Snehobiela farba zabezpečí elegantný efekt. Povrch je hladký, jemný a hebký. Bude sa vynímať na svadobných tortách aj na ďalších slávnostných tortách s ozdobami, ako sú napríklad kvety, perly, stuhy, diamanty alebo ďalšie ozdoby. Na vytvorenie zaujímavých efektov môžete použiť špeciálne kostice.

Pre zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Pred poťahovaním torty vyvaľkajte tenký plát, asi 0,3 - 0,5 cm. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a hladítka. Na vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť púdre, ktorými pomocou štetca zvýrazníte alebo vytieňujete rôzne oblasti torty a dekorácií. Hmota je pevná, ale nevysychá a v chladničke si zachováva vláčnosť.

Výborne  prijíma chute a arómy, preto môžete neutrálnu chuť vylepšiť arómou. Hmotu môžete ľahko farbiť potravinárskymi farbivami. Hmota nájde ďalšie uplatnenie pri vyrábaní ozdôb na torty. Môžete z nej vypichovať rôzne tvary, čipky, kvety alebo modelovať rôzne postavičky. Pre zhutnenie hmoty pri modelovaní väčších tvarov prepracujte s práškovým cukrom.

Špeciálna hmota na poťahovanie cukrárskych výrobkov. S Roll Decor Icing sa dobre pracuje, pretože je plastický, ľahko sa rozvaľuje a pri poťahovaní nepraská. Znesie aj vlhké prostredie chladničky, z výrobku nezlezie. Vďaka svojej snehobielej farbe sa hodí aj na svadobné torty. Pribarvením docielime naozaj krásne sýte farby. Balené po 7,5 kg.

Konzistenciou je podobná obľúbenej

Roll Decor Icing 6 kg - Zeelandia

Roll Decor Icing 6 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky