Roll Decor poťahovacia hmota 0

Roll Decor poťahovacia hmota 0,5 kg -

3.06 EUR

Exkluzívny Roll Decor poťahovacia hmota 0,5 kg - od známej značky - tento tovar zakúpite v jedinečnej akcii za 2.92 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Obľúbený produkt Roll Decor poťahovacia hmota 0,5 kg - od populárnej značky - tento produkt ponúkame pri časovo obmedzenej akcii za 2.84 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Elastická poťahovacia hmota Roll Decor 0,5 kg.

Výhodou holandskej poťahovacej hmoty na torty Roll Decor je mnohostranné uplatnenie. Vďaka vysokej pružnosti sa hodí na poťahovanie veľkých členitých tort. Snehobiela farba zabezpečí elegantný efekt. Povrch je hladký, jemný a hebký. Bude sa vynímať na svadobných tortách aj na ďalších slávnostných tortách s ozdobami, ako sú napríklad kvety, perly, stuhy, diamanty alebo ďalšie ozdoby.

Na zaujímavé efekty môžete použiť špeciálne kostice. Pre zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Pred poťahovaním torty vyvaľkajte tenký plát, asi 0,3 - 0,5 cm. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a hladítka.

Na vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť púdre, ktorými pomocou štetca zvýrazníte alebo vytieňujete rôzne oblasti torty a dekorácií. Hmota je pevná, ale nevysychá a v chladničke si zachováva vláčnosť. Výborne  prijíma chute a arómy, preto môžete neutrálnu chuť vylepšiť arómou. Hmotu môžete ľahko farbiť potravinárskymi farbivami. Hmota nájde ďalšie uplatnenie pri vyrábaní ozdôb na torty. Môžete z nej vypichovať rôzne tvary, čipky, kvety alebo modelovať rôzne postavičky. Pre zhutnenie hmoty pri modelovaní väčších tvarov prepracujte s práškovým cukrom.

Špeciálna hmota na poťahovanie cukrárskych výrobkov. S Roll Decor Icing sa dobre pracuje, pretože je plastický, ľahko sa rozvaľuje a pri poťahovaní nepraská. Znesie aj vlhké prostredie chladničky, z výrobku nezlezie. Vďaka svojej snehobielej farbe sa hodí aj na svadobné torty. Prifarbením docielime naozaj krásne sýte farby. Balené po 1 kg.

Konzistenciou je podobná obľúbenej hmote K2, veľmi vhodná na patchwork, na poťahovanie, pomaly schne, netvrdn

Parametre produktu Roll Decor poťahovacia hmota 0,5 kg -

  • Názov: Roll Decor poťahovacia hmota 0,5 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.84 EUR
  • Energetická hodnota: 421 kcal
  • Tuky: 9,5 g
Pozrite si všetky produkty značky
Roll Decor poťahovacia hmota 0

Roll Decor poťahovacia hmota 0,5 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky