Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes

3.86 EUR

Produkt osvedčený zákazníkmi, Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes od obľúbenej značky FunCakes - tento produkt doručujeme s VIP zľavou pre každého za 3.86 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 8718531937390
Do obchodu

Popis

FunCakes

Radosť prinášajúci Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes čo odoberáme od výrobcu FunCakes - tento produkt posielame za jedinečnú cenu 3.86 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Rolovaný fondant prefarbený "Rubínovo červená".

Rolovaný fondant prefarbený 250 g - rubínovo červená barva

Rubínovo červená poťahovacia a modelovacia hmota má mnohostranné využitie. Vďaka menšiemu baleniu sa hodí na poťahovanie a zdobenie menších tort. Z hmoty možno vytvárať aj efektné ozdoby na torty a poťahované zákusky a môžete ňou poťahovať cupcakes. Po aplikácii hmota úplne nevysychá. Vďaka pružnosti sa výborne hodí na poťahovanie tort, pri pokrývaní plôch nepraská a skvele priľne k povrchu. Hmotu môžete využiť na pokrývanie veľkých i malých plôch.
 
Pred poťahovaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na  uhladzovanie tort používajte žehličky a uhlazovátka. Na vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre dobrú tvarovateľnosť nájde hmota využitie použiť aj pri tvorbe figúrok. Z hmoty môžete vykrajovať rôzne tvary pomocou vykrajovačiek a zdobiť nimi torty aj cupcakes. Tieto tvary najlepšie prilepíte jedlým lepidlom, kráľovskou  glazúrou alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru. Pred použitím je potrebné hmotu ručne prepracovať.
 
Ohnivo červenú farbu využijete pre množstvo detských motivov - figúrky, lienky, kvietky a pod. Z hmoty môžete vykrajovať ornamenty, písmená a ďalšie tvary. Možno použiť aj na tvarovanie menších kvetov a mašlí. Pre zhutnenie hmoty na tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Rolovaný fondant od F

Parametre produktu Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes

  • Názov: Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes
  • EAN: 8718531937390
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.86 EUR
  • Tuky: 6.7 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 4.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Rubínovo červený rolovaný fondant Ruby Red (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky