Ručný lis na domáci olej Piteba - Piteba

129.73 EUR

Unikátny Ručný lis na domáci olej Piteba - Piteba od obľúbenej značky Piteba - tento tovar zakúpite s extra zľavou za 112.36 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Piteba

Veľmi obľúbený produkt Ručný lis na domáci olej Piteba - Piteba od spoločnosti Piteba - tento artikel čaká na vás za mimoriadne nízku cenu 112.36 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Vyrobte si doma vlastný čerstvý, za studena lisovaný panenský ľanový, kokosový alebo mandľový olej, sezamovú pastu, alebo prípadne arašidové maslo. Osvedčený ručný lis na olej a pasty zo semienok holandskej značky Piteba.

Listujte si panenský olej doma! Bez chémie, bez éček, konzervantov a len toľko, koľko potrebujete. Vždy čerstvý a zdravý olej.

Ručný lis na studené lisovanie oleja. Ideálny pre domáce využitie, na výrobu vlastného nerafinovaného oleja z olejnatých semien.

Rozmery: 20x13x6 cm
Váha: 2,3 Kg

Výkon lisu na olej v závislosti na typu semienok (z materiálov výrobcu, skutočná výnosnosť závisí od použitej odrody, vlhkosti semena a ďalších okolností)

Druh semienka % celkom oleja v semene
% extrakcia oleje
% účinnosť extrakcie
množstvo oleja za hodinu v gramoch množstvo oleja za hodinu v litroch spracované semienka za hodinu v kg
Pozrite si všetky produkty značky

Ručný lis na domáci olej Piteba - Piteba

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky