Ruská špička Ruža - ORION

Ruská špička Ruža - ORION

2.48 EUR

Ponuka pre vás: Ruská špička Ruža - ORION od firmy ORION - tento produkt doručujeme pri likvidácii skladu za neprekonateľných 2.36 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8592381138899
Do obchodu

Popis

ORION

Tradičný bestseller, Ruská špička Ruža - ORION od obľúbeného výrobcu ORION - tento artikel nakupujte s unikátnou zľavou za 2.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Originálna ruská zdobiaca špička, s ktorou vytvoríte krémové ruže jedným ťahom.

Tzv. ruská špička - hit posledných mesiacov - na výrobu kvetu, a to jedným ťahom. Tento princíp spočíva v týchto zásadách:

1) maslový krém máme hladký, bez hrudiek, v pevnejšom prevedení izbovej teploty

2) šľahačka je vyšľahaná do tuhej konzistencie

3) kráľovská glazúra je vyšľahaná na pevnú konzistenciu - tvorí pevné špičky

4) postup vytvárania kvetu - použitý materiál vytlačíme cez špičku a nožom odstránime - tým máme zabezpečené, že sme odstránili vzduchové bubliny a krém je plne dotlačený na koniec špičky

5) špičku položíme na povrch múčnika a plynulým tlakom začneme vytláčať krém cez trysku a pomaly špičku odďaľujeme od povrchu. Tým vytvárame výšku kvetu. Podľa použitého krému a jeho tuhosti tvoríme požadovanú výšku (práca je rovnaká ako pri striekaní tubusu likérovej ​​špičky), potom prestaneme tlačiť na sáčok a odtrhneme krém smerom nahor

6) odporúčaná výška kvetu cca 1-2 cm

Materiál: nerez. Cena za kus

Parametre produktu Ruská špička Ruža - ORION

  • Názov: Ruská špička Ruža - ORION
  • EAN: 8592381138899
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 2.29 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Ruská špička Ruža - ORION

Ruská špička Ruža - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky