Ruže a kvetina s piestiky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

4.64 EUR

Exkluzívny Ruže a kvetina s piestiky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook s akostnou značkou Smart Cook - tento tovar si môžete nechať dodať v jedinečnej akcii za 4.83 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 8595663028079
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Produkt osvedčený zákazníkmi, Ruže a kvetina s piestiky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook od značky Smart Cook - tento produkt predávame extra lacno za 4.83 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Piestový Vypichovač na tvorbu kvetov. Sada obsahuje dva vypichovače.

Precízne spracovanie vypichovače na modelovacej hmoty a marcipán vám uľahčí tvarovanie náročných tvarov a prvkov pre vaše tortovej zdobenie a dekorácie.

Piestové vyúichovače fungujú na báze "pečiatky", kedy vzorovaná matrice zachádza do tela vypichovače. Sndno tak nielen vykrojíte požadovaný tvar, ale najmä ho ľahko a jednoducho vyklepnete. Ak sa vám vyváľenie hmota lepí, odporúčame podyspat práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom, ktorý tiež nájdete v našej ponuke. Možno použiť aj škrob, napr. Kukuričný alebo zemiakový. Hmota sa tiež môže lepiť, ak je okolitá teplota alebo teplota hmoty vyššia. V takom prípade sacom dať Vypichovač na chvíľočku do mrazničky schladiť.

Po použití oplachujeme vo vode so saponátom a vysušíme. Neodporúčame umývať v umývačke riadu.

Rozmery:

4,5 cm kvetina
5,5 cm ruže

Parametre produktu Ruže a kvetina s piestiky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

  • Názov: Ruže a kvetina s piestiky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook
  • EAN: 8595663028079
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 4.83 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Ruže a kvetina s piestiky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky