Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

3.29 EUR

Akostný Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours od obľúbeného výrobcu Sugarflair Colours - tento hit môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 3.29 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Kategória: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Perfektný Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours od výrobcu Sugarflair Colours - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za skvelú cenu 3.29 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. krém, poťahovacie a modelovacie hmoty. Farbu aplikujte pomocou špáradla, vždy však používajte čisté špáradlo.

Ružovou gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacej hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určené pre tvarovanie, je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu, a ďalej ju používať pre potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte bielobu. Ružová farba je veľmi romantická, preto vynikne na dekoráciách na dievčenských a zamilovaných slávnostných tortách. Môžete ju použiť na kvety, srdiečka, mašličky, korálky, čipky, ornamenty a ďalšie konkrétne či abstraktné tvary. Touto farbou môžete dokresľovať ušká zvieratiek, farbiť prasiatka i ďalšie povrchy a detaily na 3D aj vypichovaných tvaroch. Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, ktoré farba pripomína - maliny, jahody, čerešne. Farbou tiež môžete farbiť makrónky.

Hmotnosť 25 g

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. krém, poťahovacie a modelovacie hmota. Farbu aplikujte pomocou špáradla, vždy však používajte čisté špáradlo.

Parametre produktu Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

  • Názov: Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.29 EUR
  • Farba: Růžová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

Ružová gélová farba Pink 25 g - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky