Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours

Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours

4.8 EUR

No a toto chcete: Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours populárneho výrobcu Sugarflair Colours - tento tovar si môžete nechať doručiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.8 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

SKU: 0610370673201
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Najpredávanejšie Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours populárneho výrobcu Sugarflair Colours - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 4.8 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. krémy, poťahovacie a modelovacie Ružovou gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacej hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určenej na tvarovanie je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu, a ďalej ju používať na potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte bielobu.

Ružová farba je veľmi romantická, preto vynikne na dekoráciách dievčenských a zamilovaných slávnostných tort. Môžete ju použiť na kvety, srdiečka, mašličky, korálky, čipky, ornamenty a ďalšie konkrétne či abstraktné tvary. Touto farbou môžete dokresľovať ušká zvieratiek, farbiť prasiatka i ďalšie povrchy a detaily na 3D aj vypichovaných tvaroch. Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, ktoré farba pripomína - maliny, jahody, čerešne. Farbou môžete farbiť aj makrónky. 

Hmotnosť: 25 g

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. krémy, poťahovacie a modelovacie hmoty. Farbu aplikujte pomocou špáradla, vždy však používajte čisté špáradlo.

Parametre produktu Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours

  • Názov: Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours
  • EAN: 0610370673201
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.8 EUR
  • Farba: Růžová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours

Ružová gélová farba Pink 25 g - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky