Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes

Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes

4.98 EUR

Vynikajúci Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes s trendy značkou FunCakes - tento hit ľahko nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.8 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8718531937567
Do obchodu

Popis

FunCakes

Vaše možnosti obohacujúce Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes od obľúbenej značky FunCakes - tento tovar si môžete nechať dodať za úžasnú cenu 4.66 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Farebný marcipán svetloružový, hmotnosť 250 g. Skvelý na poťahovanie aj modelovanie.

Farebný marcipán "Mäkká ružová"

Marcipán s prirodzene mandľovou chuťou sa hodí na poťahovanie aj dozdobovanie tort. Ružová farba sa hodí na zaľúbené valentínske torty. Najlepšie vynikne v kombinácii s červenou farbou na bielo poťahovanej torte alebo naopak. Tortu môžete potiahnuť ružovou farbou a nechať vyniknúť biele či strieborné zdobenie. Z marcipánu môžete tvoriť i kvietky a ďalšie tvary alebo nimi potiahnuť cupcakes. Pre zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo.

Ružová farba sa hodí aj na detské torty, najmä dievčenské torty, kde nesmie chýbať na šatôčkach princezien. Vyrobíte aj ďalšie dekorácie -mašličky, perličky, ornamenty a krajky, ktoré môžete nechať ešte viac vyniknúť poprášením perleťovým púdrom. Naneste púder na štetec a rozžiarite ním ešte vlažné plochy marcipánu. Pred poťahovaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pred manipuláciou marcipán prepracujte rukami.

Vynikajúci rolovaný marcipán od holandskej firmy FunCakes je výborný na modelovanie a poťahovanie. Je čisto biely, hladký a pružný a veľmi dobre sa s ním pracuje. Okrem bieleho marcipánu máme v ponuke červený a ružový. Všetky tri farby možno samozrejme medzi sebou bez obáv miešať.

Pokiaľ chcete marcipán použiť na potiahnutie okrúhlej torty s priemerom cca 25 cm, alebo štvorcovej s dĺžkou 20 cm, budete potrebovať dve balenia, tj, 0,5 kg marcipánovej hmoty. Pred nanášaním treba dobre premiesiť a následne rovnomerne rozváľať valčekomParametre produktu Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes

  • Názov: Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes
  • EAN: 8718531937567
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 4.66 EUR
  • Energetická hodnota: 415 kcal
  • Tuky: 10,6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes

Ružový marcipán Soft Pink 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky