Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

1.51 EUR

Urobte si radosť: Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od Frischmann - tento artikel musíte mať v bombastické akcii za 1.46 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 8595242841211
Do obchodu

Popis

Frischmann

Trendy Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann čo odoberáme od výrobcu Frischmann - tento produkt doručujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 1.42 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Marcipánová figúrka malé Rybičky, ručne modelovaná.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Skvelo sa hodí na zdobenie tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Na zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt. Táto figúrka sa hodí na dekoráciu tort s vodnou tematikou. Využijete ju aj na zdobenie detských tort, kde môžete vytvoriť zbierku zvieratiek a urobiť tak malú zoo. Na prikleslenie detailov na poťahované torty môžete použiť jedlé fixky alebo tekuté a gélové farby. Nimi môžete dokresľovať bublinky, vodné riasy a ďalšie drobné detaily pre danú tematiku.

Na naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, láskyplne vymaľované a balené.

Zloženie: cukor, mandle (36%), voda, invertný cukrový sirup, sorbit, invertáza, alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivo E120, E100, karamelový sirup, E153, E131, E132, E151

Hmotnosť: 13g

Alergény: vaječný bielok, mandle

Rozmery: výška cca 2,5 cm, dĺžka cca 3,5 cm

Parametre produktu Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN: 8595242841211
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 1.42 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Rybička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky