Sáčky igelitové 30/90 - Martellato

Sáčky igelitové 30/90 - Martellato

0.29 EUR

Perfektný Sáčky igelitové 30/90 - Martellato s preslávenou značkou Martellato - tento produkt dodávame za vynikajúcu cenu 0.3 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Martellato

Prestížny Sáčky igelitové 30/90 - Martellato s osvedčenou značkou Martellato - tento produkt dodávame v úžasnej akcii za 0.29 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Sáčky z pevného masivního igelitu, silný svár, vhodné na použití klasických cukrářských špiček, cukráři tento typ sáčků označují jako jednodenní nebo jednorázové. Známe ale české hospodyňky, dokud sáček nepraskne, používají se do konce jeho opotřebení. Proč ne. Nezapomínejme ale na jeho údržbu - vyplachujeme vodou se saponátem abych odstranili mastnotu a pak je dobré sáček ihned vytřít papírovou utěrkou/ubrouskem. Sáček je tak ihned suchý a můžeme ho uklidit.

V tomto případe je délka 30 cm

Parametre produktu Sáčky igelitové 30/90 - Martellato

  • Názov: Sáčky igelitové 30/90 - Martellato
  • EAN:
  • Výrobca: Martellato
  • Cena: 0.29 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sáčky igelitové 30/90 - Martellato

Sáčky igelitové 30/90 - Martellato

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky