Sáčky igelitové 40/90 - Martellato

Sáčky igelitové 40/90 - Martellato

0.37 EUR

V akcii je Sáčky igelitové 40/90 - Martellato od kvalitnej značky Martellato - tento artikel je v tento okamih v neopakovateľnej akcii za 0.37 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Martellato

Trendy Sáčky igelitové 40/90 - Martellato čo odoberáme od výrobcu Martellato - tento artikel odporúčame s výnimočnou zľavou za 0.36 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Sáčky z pevného masivního igelitu, silný svár, vhodné na použití klasických cukrářských špiček, cukráři tento typ sáčků označují jako jednodenní nebo jednorázové. Známe ale české hospodyňky, dokud sáček nepraskne, používají se do konce jeho opotřebení. Proč ne. Nezapomínejme ale na jeho údržbu - vyplachujeme vodou se saponátem abych odstranili mastnotu a pak je dobré sáček ihned vytřít papírovou utěrkou/ubrouskem. Sáček je tak ihned suchý a můžeme ho uklidit.

V tomto případe je délka 40 cm

Parametre produktu Sáčky igelitové 40/90 - Martellato

  • Názov: Sáčky igelitové 40/90 - Martellato
  • EAN:
  • Výrobca: Martellato
  • Cena: 0.36 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sáčky igelitové 40/90 - Martellato

Sáčky igelitové 40/90 - Martellato

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky