Sáčky igelitové 55/90 - Martellato

Sáčky igelitové 55/90 - Martellato

0.54 EUR

Jedinečná ponuka, Sáčky igelitové 55/90 - Martellato od obľúbenej značky Martellato - tento artikel sa na vás teší v hustej akciu za 0.45 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Martellato

Veľmi žiadaný produkt, Sáčky igelitové 55/90 - Martellato od top značky Martellato - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 0.44 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Vrecká z pevného masívneho igelitu, silný zvar, vhodné na použitie klasických cukrárskych špičiek.

Cukrári tento typ sáčkov označujú ako jednodňové alebo jednorazové. Poznáme ale slovenské gazdinky, kým sáčok nepraskne, používajú ho do konca jeho opotrebenia. Prečo nie. Nezabúdajme ale na jeho údržbu - vyplachujeme vodou so saponátom, aby sme odstránili mastnotu, a potom je dobré sáčok ihneď vytrieť papierovou utierkou / obrúskom. Vrecko je tak ihneď suché a môžeme ho upratať.

V tomto prípade je dĺžka 55 cm,

Parametre produktu Sáčky igelitové 55/90 - Martellato

  • Názov: Sáčky igelitové 55/90 - Martellato
  • EAN:
  • Výrobca: Martellato
  • Cena: 0.44 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sáčky igelitové 55/90 - Martellato

Sáčky igelitové 55/90 - Martellato

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky