Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia

Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia

7.19 EUR

V akcii je len tu Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia od známej značky Primo Morocolor Italia - tento produkt doručujeme pri časovo obmedzenej akcii za 7.19 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

SKU: 8006919001611
Do obchodu

Popis

Primo Morocolor Italia

Ponuka pre vás: Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia od obľúbenej značky Primo Morocolor Italia - tento artikel pořizujte za bombastickú cenu 7.19 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Sada jemných akrylových farieb. Blistrové balenie 14 farieb v uzatvárateľných nádobách s objemom 4,5 ml s Sada akrylových farieb na vodnej báze s vysokou koncentráciou pigmentu a akrylovej emulzie. Vysoko kvalitné farby, nepriehľadné, veľmi dobre krycie, ktoré po zaschnutí zostanú permanentné. Farba sa ľahko rozotiera a schne, pričom zostáva elastická, so živým a svetelným tónom, príjemná na dotyk a odolná.

Akrylové farby Primo sú po zachnutí nezmývateľné a vodeodolné. Na blistri nájdete 14 odtieňov farieb po 4,5 ml v uzatvárateľnom kelímku s miešacou nádobkou pre každý odtieň. Odporúčaná doba schnutia je najmenej 24 hodín pri teplotách medzi 18 a 25 ° C.

Môže byť použitá na akomkoľvek podklade, vrátane kamienkov, dreva, kovu, keramiky. Je vhodná na  dekoratívne a hobby techniky, ako je decoupage. Je kompatibilná a veľmi dobre spolupracuje s väčšinou farieb a prísad používaných v tejto technike.

Farby dostupné v použitej rade ponúkajú aj intenzívne jasné farby, zmiešaním rôznych farieb však získate nové odtiene. Výslednú prácu možno natrieť akrylovým lakom, aby povrch získal väčšiu odolnosť a jas. Po úplnom zaschnutí je farba trvalá, škvrny okamžite odstráňte mydlom a vodou.

Obsah balenia: 14 farieb x 4,5 ml + štetec

Parametre produktu Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia

  • Názov: Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia
  • EAN: 8006919001611
  • Výrobca: Primo Morocolor Italia
  • Cena: 7.19 EUR
  • Krajina pôvodu: Itálie
  • Materiál: Akryl
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia

Sada 14 akrylových farbičiek + štetec ako darček - Primo Morocolor Italia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky