Sada akrylových farbičiek v tubách - 12 x 12ml - Stylex

6.91 EUR

No tak toto je gól: Sada akrylových farbičiek v tubách - 12 x 12ml - Stylex so známou značkou Stylex - tento tovar si môžete nechať poslať v časovej obmedzenej zľave za 6.91 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 4044186286519
Do obchodu

Popis

Stylex

Vaše možnosti obohacujúce Sada akrylových farbičiek v tubách - 12 x 12ml - Stylex s osvedčenou značkou Stylex - tento produkt objednáte po zľave za 6.91 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Sada jemných akrylových farieb. Balenie 12 farieb tubách po 12 ml.

Sada akrylových farieb na vodnej báze s vysokou koncentráciou pigmentu a akrylovej  emulzie. Vysoko kvalitné farby, nepriehľadná a veľmi dobre krycie, ktoré po zaschnutí zostávajú permanentné. Ľahko sa rozotierajú a schnú, pričom zostávajú elastické, so živým a svetelným tónom, príjemné na dotyk a odolné.

Akrylové farby Primo sú po zachnutí nezmývateľné a vodeodolné. Na blistri nájdete 12 odtieňov farieb po 12 ml v uzatvárateľných tubách.

Odporúčaná doba schnutia je najmenej 24 hodín pri teplotách medzi 18 a 25 ° C.

Farba môže byť použitá na akomkoľvek podklade, vrátane kamienkov, dreva, kovu, keramiky. Je vhodná pre dekoratívne a hobby techniky, ako je decoupage, je kompatibilná a veľmi dobre spolupracuje s väčšinou farieb a prísad používaných v tejto technike.

Farby dostupné v použitej rade tiež ponúkajú intenzívne jasné farby, zmiešaním rôznych farieb však získate nové odtiene. Výslednú prácu možno natrieť akrylovým lakom, aby povrch získal väčšiu odolnosť a jas. Po úplnom zaschnutí je farba trvalá, škvrny okamžite odstráňte mydlom a vodou.

Parametre produktu Sada akrylových farbičiek v tubách - 12 x 12ml - Stylex

  • Názov: Sada akrylových farbičiek v tubách - 12 x 12ml - Stylex
  • EAN: 4044186286519
  • Výrobca: Stylex
  • Cena: 6.91 EUR
  • Farba: Černá, Modrá, Červená, Zelená, Žlutá, Bílá, Hnědá, Krémová (mokka)
  • Materiál: Akryl
Pozrite si všetky produkty značky

Sada akrylových farbičiek v tubách - 12 x 12ml - Stylex

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky