Sada formičiek - hrad - Felcman

Sada formičiek - hrad - Felcman

3.4 EUR

No tak toto je gól: Sada formičiek - hrad - Felcman od popredného výrobcu Felcman - tento hit môžete získať výhodne za 3.22 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

V akcii je práve teraz Sada formičiek - hrad - Felcman od spoločnosti Felcman - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 3.13 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Sada formičiek - hrad

Vykrajovačmi vytvoríte niekoľko tvarov pečiva z krehkých, sušenkových, perníkových a ďalších ciest, ktoré môžete po upečení zlepovať krémy, džemy, orieškovými nátierkami a ďalšími sladkými nátierkami. Zlepené tvary zdobte čokoládovými polevami, bielkovou polevou, cukrovým sypaním, oriešky a iné. Vykrajovače môžete použiť na vpichovanej ozdobných tvarov z modelovacích a poťahovacích hmôt, ktoré na slávnostné obalené torty alebo cupcakes ľahko pripevníte jedlým lepidlom alebo kráľovskú glazúrou.

Vykrajovátko je vyrobené z pocínovaného plechu.

Rozmery: výška 7,7 cm, dĺžka 13 cm

Balenie - SKIN.

Parametre produktu Sada formičiek - hrad - Felcman

  • Názov: Sada formičiek - hrad - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 3.13 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sada formičiek - hrad - Felcman

Sada formičiek - hrad - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky