Sada kostíc Martellato 6-dielna -

Sada kostíc Martellato 6-dielna -

14.94 EUR

Prestížny Sada kostíc Martellato 6-dielna - s pečaťou kvality - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 15.26 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Sada kostíc Martellato 6-dielna - s akostnou značkou - tento produkt posielame za bombastickú cenu 14.81 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Obľúbená cukrárska sada kostíc - praktický kufrík so zámkom a dvoma modelovacími podložkami, dlhým nožom na marcipán, obojstranným krájacím nožíkom a 5 kosticami.

Cukrárska obľúbená sada kostíc - praktický kufrík so zámkom a dvoma modelovacími podložkami, dlhým nožom na marcipán, obojstranným krájacím nožíkom, 5 kosticami s týmito koncami - hladký kužeľ, gulička, veľká kosť, malá kosť, mušle, hladká plochá, zúbkovaný kužeľ, tupý nôž, úzka a široká lopatka.

Cena za sadu

Parametre produktu Sada kostíc Martellato 6-dielna -

  • Názov: Sada kostíc Martellato 6-dielna -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 14.81 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sada kostíc Martellato 6-dielna -

Sada kostíc Martellato 6-dielna -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky