Sada kostíc Wilton (7 kostíc, pinzeta, stierka, box) - Wilton

35.01 EUR

V akcii je Sada kostíc Wilton (7 kostíc, pinzeta, stierka, box) - Wilton populárneho výrobcu Wilton - tento artikel neprepásnite v úžasnej akcii za 35.24 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Prestížny Sada kostíc Wilton (7 kostíc, pinzeta, stierka, box) - Wilton od firmy Wilton - tento artikel je tu pre vás v perfektnej akcii za 35.24 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Sada siedmich obojstranných kostíc, pinzeta a roztieratko v praktickom puzdre, aby mal cukrár všetko potrebné na modelovanie po ruke.

Nová sada modelovacích kostíc v praktickom plastovom púzdre. Sada obsahuje nerezovú vyosenú pinzetu, roztieraciu zúženú kužeľovú kosticu ryhovanú v kombinácii s hladkou, kosticu  kosť v prevedení veľká a malá, ryhovaciu kosticu, kosticu guľôčka veľká a mini, kosticu mušlička v kombinácii s plochou ryhovanou, kosticu kužeľovú malú v kombinácii s krížovým a osemhranným zúbkom a kovové dlátko široké v kombinácii s úzkym. 

Spolu 7 obojstranných kostíc, pinzeta a roztieratko +Parametre produktu Sada kostíc Wilton (7 kostíc, pinzeta, stierka, box) - Wilton

  • Názov: Sada kostíc Wilton (7 kostíc, pinzeta, stierka, box) - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 35.24 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Sada kostíc Wilton (7 kostíc, pinzeta, stierka, box) - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky